personal

LÄSÅRET 2017/2018
Skolsköterska och kurator finns också regelbundet på plats på skolan.


Inger Sjöström – inger@hallforsskola.com
Rektor, musik, textilslöjd och matematik.

Helena Sjöström – helena@hallforsskola.com
Klassföreståndare i 1:an

Camilla Heldius Lindgren – camilla@hallforsskola.com
Klassföreståndare i förskoleklassen – 1:an

Martin Persson – martin@hallforsskola.com
Klassföreståndare i 2-3:an

Selver Vunic – selver@hallforsskola.com
Klassföreståndare i 4-5:an

Peter Lindgren – peter@hallforsskola.com
Klassföreståndare i 5-6:an

 


Marianne Smetana – marianne@hallforsskola.com
Elevassistent

 


Ingela Strömgren – ingela@hallforsskola.com
Husmor

Ulrika Andersson
Köksbiträde

Hanna Hindriks
Skolkurator

Kristofer Östensson
Skolsköterska
Vid önskad kontakt ring 0935-32053 eller 070-5480112.